Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy godnego zaufania partnera - kancelarię odszkodowawczą VOTUM S.A., która skutecznie i profesjonalnie obejmuje pomocą osoby poszkodowane w wypadkach. Nasi klienci potwierdzają, że pracownicy firmy VOTUM każdą sprawę traktują z należytą godnością i starannością, a rzetelność potwierdzają uczciwością. Wielotetnie doświadczenie oraz wiedza pracowników spółki VOTUM przekłada się na skuteczność podjętych działań oraz wysokość odszkodowań przyznawanych poszkodowanym i ich bliskim. Poniżej przedstawimy kilka informacji z szerokiej oferty kancelarii odszkodowawczej VOTUM S.A. Szczegółowe informacje uzyskać można kontaktując się bezpośrednio z przedstawicielem firmy (dane kontaktowe poniżej) lub za naszym pośrednictwem. W przypadku bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy VOTUM S.A. prosimy powołać się na firmę "PARTNER" Szmidt-Banyś.
Zadzwoń, zapytaj - to nic nie kosztuje, a zyskać możesz wiele!
 
VOTUM S.A. jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej kancelarią odszkodowawczą reprezentującą osoby poszkodowane w wypadkach. Zapewnia pomoc w dochodzeniu roszczeń w imieniu poszkodowanych i ich rodzin. Dotychczas firma VOTUM S.A. uzyskała na rzecz poszkodowanych niemal 2 miliardy złotych, a efektywność jej działań potwierdza ponad 200 000 klientów.
 
Odszkodowanie po wypadku

Umożliwiamy osobom poszkodowanym pobyt w nowoczesnym ośrodku rehabilitacyjnym PCRF VOTUM w Krakowie, oferującym terapię pacjentów neurologicznych i ortopedycznych na europejskim poziomie (szczegóły na stronie www.pcrf.pl).  Samą rehabilitację można zacząć bezpośrednio po zakończeniu  leczenia w szpitalu, a koszty rekonwalescencji pozwoli pokryć uzyskane przez nas odszkodowanie.

Dostrzegamy, że konsekwencje wypadku nie obejmują tylko uczestników zdarzenia. Także rodziny zasługują na naprawienie wyrządzonej krzywdy. W ich imieniu dochodzimy wypłaty zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych, w szczególności prawa do niezakłóconego życia w rodzinie.

Pozwól sobie pomóc:
bezpłatnie przeanalizujemy Twoje prawo do uzyskania świadczeń od ubezpieczyciela, w tym świadczeń rentowych, umożliwimy szybkie sfinansowanie leczenia i rehabilitacji osobie poszkodowanej w wypadku, objętym ochroną ubezpieczeniową OC sprawcy, sprawdzimy Twoje prawo do odszkodowania nawet do 20 lat od wypadku.


Działamy dla Ciebie!
Skontaktuj się z Koordynatorem Regionalnym Projektu Tomaszem Banaśkiewiczem
tel.: 501 389 698 e-mial: tomasz.banaskiewicz@votum-sa.pl

Centrala:
ul. Wyścigowa 56i
50-132 Wrocław
Infolinia: 800 217 417
biuro@votum-sa.pl
www.votum-sa.pl