Infolinia i wsparcie
Infolinia i wsparcie
Masz pytanie? Napisz!

facebook youtube

Serwis sprzętu rehabilitacyjnego
Invacare, Kuschall oraz innych producentów sprzętu dostępnego w naszych sklepach.

Kontakt z serwisem: +48 739 288 544


Partner-Med to nie tylko profesjonalny sprzęt medyczny dostosowany do różnorodnych potrzeb osób z niepełnosprawnością. Z myślą o kompleksowej ofercie, nasze usługi rozszerzyliśmy o serwis sprzętu rehabilitacyjnego Invacare oraz innych producentów sprzętu dostępnego w naszych sklepach. Nowoczesne sprzęty medyczne z pewnością w dużym stopniu wpływają na komfort, a przede wszystkim większą samodzielność osób niepełnosprawnych. Jednak jak każdy sprzęt, również ten medyczny może ulec awarii. W takim przypadku nie każdy będzie mógł sobie poradzić z jego naprawą, szczególnie w przypadku modeli bardziej nowoczesnych i z dużą ilością elektryki. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, z których możecie Państwo skorzystać w każdej chwili.

 

Zakres naszych usług serwisowych

Nasi specjaliści posiadają nie tylko merytoryczną wiedzę o funkcjonalności poszczególnych sprzętów medycznych oferowanych w naszych sklepach, ale również posiadają umiejętności pozwalające na naprawę zastosowanych w nich mechanizmów. Oferujemy zatem serwis skuterów inwalidzkich, wózków inwalidzkich elektrycznych oraz manualnych. Nasz serwis obejmuje naprawę usterek m.in. w wózkach marki Invacare oraz Kuschall: K-SERIES, Compact, The KSL, Champion, Ultra Light, Advance, R33, Stream, Kite, TDX, Storm, Dragon, G50, Fox, AVIVA, inne z oferty.

Jeśli użytkowany przez Państwa sprzęt medyczny nie funkcjonuje prawidłowo, to zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego serwisu. Nasi specjaliści zdiagnozują usterkę oraz naprawią sprzęt szybko i sprawnie, aby osoba go użytkująca mogła jak najszybciej z niego ponownie korzystać.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia jednego z naszych punktów sprzedaży.

View the embedded image gallery online at:
https://partner-med.pl/serwis#sigProId5fd58dbc4d