Jesteśmy dystrybutorem najwyższej klasy sprzętu dla osób niepełnosprawnych i współpracujemy z wieloma doświadczonymi producentami wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym. Dzięki zdobyciu odpowiedniej wiedzy i doświadczenia uzyskaliśmy autoryzację do reprezentowania firmy INVACARE i Kuschall w Polsce. Kuschall to szwajcarski producent należący do koncernu INVACARE. Marka Kuschall specjalizuje się tylko i wyłącznie w produkcji wózków inwalidzkich, przykładając dużą uwagę do ich jakości, trwałości oraz przede wszystkim funkcjonalności. Praktyczne rozwiązania docenia wiele osób z niepełnosprawnością. Właściciel firmy Kuschall – Rainer Kuschall jest tetraplegikiem, czyli osobą z czterokończynowym porażeniem i od ponad 50 lat korzysta z wózka inwalidzkiego. Dlatego też doskonale zdaje sobie sprawę z ograniczeń, z jakimi na co dzień spotykają się osoby poruszające się na wózkach. Dzięki jego doświadczeniu stosowane w projektowanych i produkowanych wózkach rozwiązania są realnym wsparciem dla osób z niepełnosprawnością o różnym stopniu.

Najważniejsze cechy wózków marki Kuschall

Oferując Państwu wózki inwalidzkie marki Kuschall, gwarantujemy nie tylko nowoczesną technologię, wysoką jakość produktów, ale również ciekawy design. Dzięki możliwości ustalenia szerokości, głębokości oraz kąta nachylenia siedzisk w modelach tworzonych na miare, wózek może być maksymalnie dostosowany do warunków i możliwości osoby z niego korzystającej, tym samym nie ograniczając aktywności. Ponadto Kuschall oferuje wózki hybrydowe, które w prosty i intuicyjny sposób można złożyć do kompaktowych rozmiarów oraz umieścić je w niewielkiej walizce na czas transportu lotniczego lub samochodowego. Mimo możliwości składania, wózki są w pełni bezpieczne oraz zapewniają prawidłową postawę sylwetki osoby użytkującej wózek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą wózków inwalidzkich marki Kuschall. Proponujemy Państwu wiele typów wózków, co umożliwi wybranie modelu dopasowanego do indywidualnych potrzeb osoby niepełnosprawnej.