Infolinia i wsparcie
Infolinia i wsparcie
Masz pytanie? Napisz!

facebook youtube

Zapraszamy do naszego ​Centrum Adaptacji do Niepełnosprawności
PARTNER MED POLSKA sp. z o.o.,
ul. Chorzowska 30C 41-910 Bytom - Tel./Fax: 32 733 79 99

Partner-MED to firma, którą stworzyliśmy z myślą o pomocy osobom niepełnosprawnym. W naszej ofercie proponujemy Państwu przede wszystkim kompleksowy sprzęt ułatwiający codzienne poruszanie się osobom z niepełnosprawnością w różnym stopniu, taki jak wózki inwalidzkie oraz inne sprzęty codziennego użytku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę dotyczącą funkcjonalności najważniejszego dla osób niepełnosprawnych sprzętu medycznego do poruszania się. Dzięki temu możemy służyć profesjonalnym doradztwem oraz pomóc w wyborze komfortowego rozwiązania – niezależnie od stopnia niepełnosprawności. Nasze oddziały znajdują się w Bytomiu, Warszawie, Bydgoszczy oraz Wieluniu. Odwiedzając jeden z nich, możecie Państwo sprawdzić i przetestować każdy z oferowanych przez nas produktów. Prowadzimy również sprzedaż internetową wybranego asortymentu, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszej oferty.

 

View the embedded image gallery online at:
https://partner-med.pl/o-nas/o-nas#sigProId413ae84a23

 

Oferowane produkty w Partner-MED

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju wózki inwalidzkie przystosowane zarówno dla osób z dużą niepełnosprawnością, jak i tych, które mimo ograniczeń fizycznych lubią spędzać czas aktywnie. Proponujemy Państwu wózki elektryczne dla osób niepełnosprawnych, wózki inwalidzkie aktywne, pasywne, toaletowe oraz prysznicowe. Ponadto dysponujemy podnośnikami dla niepełnosprawnych, przystawkami do wózków inwalidzkich czy systemami elektrycznymi wspomagającymi napędu. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie pomóc wielu osobom z niepełnosprawnością oraz poprawić ich komfort codziennego życia. W ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • wysokiej jakości wózki inwalidzkie KUSCHALL,
  • wózki i skutery elektryczne INVACARE,
  • napędy elektryczne, wspomagające do wózków ALBER,
  • dostawki do wózków inwalidzkich ATTITUDE,
  • amerykańskie systemy amortyzacji zawieszenia kół przednich Frog Legs,
  • systemy oparć i poduszek MATRX,
  • łóżka, podnośniki,
  • wózki pasywne,
  • wózki pół aktywne Rea, Action,
  • koncentratory tlenu Invacare.

Oprócz sprzętu medycznego oferujemy również własny serwis, w którym wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wózków inwalidzkich, podnośników oraz napędów elektrycznych.

Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym znajdą profesjonalny sprzęt dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowo uzyskają fachową poradę dotyczącą jego wyboru, to zapraszamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia jednego z naszych oddziałów.

  

 

 

 

 

Alicja Wójcik 

Fizjoterapeuta, doradca klienta

telefon 536 447 544

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

Wieluń, woj. łódzkie, świętokrzyskie, opolskie, wielkopolskie

Nasze marki

invacare
logo kuschall
alber

matrx

easygo main logo

Loopwheels logo min